24 NİSAN 2018, SALI
SAAT SALON A SAAT SALON B  SAAT SALON C SAAT SALON D
08.30-09.00 Panel 60
Konu: Kan Beyin Bariyeri, Kafa İçi Basıncı, Boz Fizyolojisi
Moderatörler: Mehmet Dumlu, Ayhan Kanat
Konuşmacılar: Olgun Peker, Balkan Şahin, İbrahim Başar
08.30-09.00 Panel 61
Konu: Servikal Travmalarda Cerrahi Zamanlama
Moderatörler: Kemal Yücesoy,Selim Kayacı
Konuşmacılar: Burak Kazancı, Mustafa Karademir, Onur Özgüral
08.30-09.00 Panel 62
Konu: Santral Sinir Sistemi Paraziter Hastalıkları
Moderatörler: Erhan Çelikoğlu, Abdullah Hilmi Marangoz
Konuşmacılar: Elif Akpınar, Elif Başaran Gündoğdu, Nail Özdemir
08.30-09.00 Sözlü Bildiriler 20
Konu: Nöroonkolojik Cerrahi
Moderatörler: Baki Serdar Albayrak, Ethem Taner Göksu
SS 166- SS 175
09.00-09.30 Panel 63
Konu: Kranyotomi Çeşitleri ve Teknikleri
Moderatörler: Dilber Ayçiçek Çeçen, Cengiz Tuncer
Konuşmacılar: Ahmet Turan Dağlı, Ahmet Tolgay Akıncı, Burak Çabuk
09.00-09.30 Panel 64
Konu: Alt Eksteremite Tuzak Nöropotileri
Moderatörler:   Soner Yaycıoğlu, Burcu Hazer
Konuşmacılar: İhsan Doğan, Ali Erhan Kayalar, Ali Akay
09.00-09.30 Panel 65
Konu: Kafa Travması ve Adli Tıp
Moderatörler:   Emre Altunrende , Boran Urfalı
Konuşmacılar: Fırat Narin,Zahir Kızılay, Arsal Acarbaş
09.00-10.00 Sözlü Bildiriler 21
Konu: Nöroonkolojik Cerrahi
Moderatörler: İlker Solmaz, Ali İhsan Ökten
SS 176- SS 184
09.30-10.00 Panel 66
Konu: Normal Basınçlı Hidrosefali
Moderatörler: Mehmet Arslan, Mehmet Şenoğlu
Konuşmacılar: İlker Alaca, Kaan Yaltırık, Kadir Oktay
09.30-10.00 Sözlü Bildiriler 22
Konu: Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi
Moderatörler: Sabri Cem Açıkbaş, Evren Sandal
SS 185-SS 194
09.30-10.30 Panel 67
Gençler Tartışıyor
Konu: İntraoperatif Elektrofizyolojik Monitörleme
Moderatörler: Ferhat Harman, Cem Dinç
Konuşmacılar: Fatih Yakar, Mert Şahinoğlu, Yahya Turan
10.00-11.00 Sözlü Bildiriler 23
Konu: Nörovasküler Cerrahi
Moderatörler: Burçak Söylemez, Musa Çırak
SS 195- SS 199
10.00-10.30 Sözlü Bildiriler 24
Konu: Nörotravma ve Yoğun Bakım
Moderatörler:   Saim Kazan, Atilla Kazancı
SS 200- SS 206
10.00-11.00 Sözlü Bildiriler 25
Konu: Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi
Moderatörler: İbrahim Yeral, Yavuz Aras
SS 207- SS 216

10.30-11.30 Sözlü Bildiriler 26
Konu: Cerrahi Nöroanatomi
Moderatörler: Akın Akakın, Abuzer Güngör
SS 217- SS 223
11.00-12.00 Sözlü Bildiriler 27
Konu: Nörovasküler Cerrahi
Moderatörler: Erhan Türkoğlu, Hüseyin Bozkurt
SS 224- SS 228
10.30-11.30 Sözlü Bildiriler 28
Konu: Pediatrik Nöroşirürji
Moderatörler: Pınar Özışık, Alp Özgün Börcek
SS 229- SS 234
11:00-12:00 Sözlü Bildiriler 29
Konu: Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi
Moderatörler: Sabri Cem Açıkbaş, Evren Sandal
SS 235-SS 244
11.30-12.30 Sözlü Bildiriler 30
Konu: Nörotravma ve Yoğun Bakım
Moderatörler: Soner Şahin, Başak Caner Topkoru
SS 245- SS 250
12.00-13.00 Sözlü Bildiriler 31
Konu: Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi
Moderatörler: Feyza Karagöz Güzey, Aşkın Esen Hastürk
SS 251- SS 260
11.30-12.30 Sözlü Bildiriler 32
Konu: Diğer
Moderatörler: Erdal Reşit Yılmaz, Uğur Yazar
SS 261- SS 267
12:00-13:00 Sözlü Bildiriler 32
Konu: Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi

Moderatörler: Murat Ayten, Murat Zaimoğlu
SS 268- SS 277
12.30-13.00 Konferans 9
Konu: Akılcı İlaç Kullanımı
Moderatörler: Şükrü Çağlar, Hayri Kertmen
Konuşmacılar: Talat Kırış, Tanju Uçar,Cengiz Çokluk, Hakan Karabağlı